20e Maas en Waalse DijkenLoop 2019 in Beneden leeuwen
20e Maas en Waalse DijkenLoop 2019 in Beneden leeuwen Inschrijven kan vanaf 14 apr. 2019 Inschrijvingen sluiten op 29 aug. 2019 Afstanden en tickets 20e Maas en Waalse DijkenLoop Afstand Start tijd M/V Ticketprijs 21,10 km 09:40 Mannen, Vrouwen € 12,00 10,00 km 09:50 Mannen, Vrouwen € 10,00 5,00 km 10:15 Mannen, Vrouwen € 8,00 …